Pedicure

Często zapominamy o stopach które wykonują tak ciężką pracę, a zdarza się że zaczynamy o nich myśleć dopiero wtedy gdy zabolą. Tymczasem stopy również wymagają odpowiedniej regularnej pielęgnacji by zachować estetyczny wygląd i zdrowie.

Stopy zatem zawsze powinny być zdrowe, zadbane i ładne – tak latem, gdy wkładamy klapki lub sandały, jak i zimą – kiedy chowamy je w ciepłych kozakach i botkach. Codzienna ich pielęgnacja to konieczność – dokładna higiena, masaże, moczenie w solach, usuwanie powierzchownych zrogowaceń czy wcieranie kremów.

To jednak tylko początek drogi do pięknych stóp na długie lata. W utrzymaniu ich dobrego stanu niezbędny jest – przynajmniej raz na jakiś czas – profesjonalny zabieg pedicure.

 

  • Pedicure klasyczny

Zabieg obejmujący ciepłą kąpiel w aromatycznej soli zmiękczającej, opracowanie płytki paznokciowej i skórek. Wygładzenie skóry za pomocą frezarki i tarki, peeling, malowanie jednokolorowe oraz pielęgnacyjny krem.

 

  • Pedicure SPA

Zabieg rozpoczyna się różaną kąpielą stóp , następnie usunięcie zrogowaceń na stopach za pomocą frezarki, wycięcie oraz opiłowanie skórek. Dodatkowo przemasowanie stóp na peelingu solnym. Nałożenie odżywczej i mocno nawilżającej maski oraz ciepła kąpiel parafinowa. Malowanie pełne lub french.

 

  • Pedicure hybrydowy

Pedicure hybrydowy Mistero Milano nie rożni się niczym od klasycznego pedicure. Jedyną różnicą jest sposób nakładania lakieru na paznokcie. Dzięki temu zabiegowi paznokcie u twoich stóp będą lśniły idealnie czystym kolorem przez długie tygodnie. Ważnym atutem pedicure hybrydowego jest brak konieczności suszenia lakieru. Po utwardzeniu lakieru w lampie UV możemy od razu włożyć buty. Koniec z odpryskami i zagnieceniami.

 

  • Kąpiel parafinowa stóp

Oddaj się chwili przyjemności oraz zatroszcz się o swoje stopy! Aromatyczny peeling stóp z przemasowaniem złuszczy i wygładzi naskórek. Następnie nałożenie mocno odżywczej maski i wykonanie ciepłej kąpieli parafinowej silnie wygładzi, zregeneruje i natłuszczy skórę stóp, a przy tym wspaniale odpręża!