Pielęgnacja okolicy oka

 • Zabieg „Cudowne spojrzenie”
 • Pielęgnacyjny zabieg na okolice oczu polecany także dla osób młodych. Poprawia elastyczność skóry, eliminuje suchość i pozwala odpocząć oczom po ciężkim dniu pracy.Wskazania:

  – dla osób ze zmarszczkami mimicznymi;

  – dla skóry potrzebującej nawilżenia i tracącej elastyczność;

  – dla kobiet i mężczyzn w każdym wieku.

   

  Efekty:

  – skutecznie neutralizuje wolne rodniki;

  – wzmacnia elastyczność skóry i przywraca jej naturalne napięcie;

  – przywraca równowagę wodną;

  – pobudza mechanizm odnowy i właściwej regeneracji naskórka.

   

 • Zabieg „Light up eye treatment”
 • Skuteczny bioaktywny zabieg, natychmiastowo rozjaśniający spojrzenie. Eliminuje objawy i przyczynę pojawiania się zmian skórnych wokół oczu.
 • Wskazania:

  Zmiany skóry wokół oczu rzadko występują w pojedynkę. Najczęściej jest to problem złożony z kilku zmian występujących w różnych kombinacjach. Zależą to od predyspozycji genetycznych, diety, środowiska zewnętrznego i pielęgnacji.

   

  Cienie – obszar wokół oczu jest silnie i płytko unaczyniony, wrażliwy na uszkodzenia. Mikrozapalenia i zatory powodują odkładanie się hemoglobiny na ściankach naczyń krwionośnych, powodując efekt cieni pod oczami. Ponadto nieprawidłowe krążenie to nieprawidłowe odżywienie skóry, co w rezultacie powoduje suchość i utratę jędrności.

  Cienie mogą być też wynikiem stresującego trybu życia, alergii, przebytych chorób lub pamiątką przekazaną w genach przez przodków. Szare obwódki pod oczami na ogół z wiekiem stają się coraz wyraźniejsze.

  Opuchnięcia i „worki” – powieka górna to obszar, posiadający zwiększoną ilość adipocytów, wrażliwy na odkładanie się tłuszczu. Ponadto nieprawidłowy drenaż płynów ustrojowych powoduje efekt opuchnięcia i zwiotczenia skóry.

  Przebarwienia – spowodowane urazami naskórka, podrażnieniem kosmetykami. Stany zapalne zwiększają produkcję melaniny, która kumuluje się, powodując dyschromie.

  Zmarszczki mimiczne – pojawiają się wcześnie – już po 20 roku życia, bo przez całe dnie skóra wokół oczu poddawana jest pracy mięśni okrężnych, najczęściej jednokierunkowo (mrużenie oczu), powodujące szybkie pojawienie się „kurzych łapek”.

   

  Efekty:

  – natychmiastowa redukcja cieni i obrzęków wokół oczu;

  – rozjaśnienie przebarwień skórnych;

  – przywrócenie prawidłowej mikrocyrkulacji;

  – likwidacja zastojów limfy wokół oczu;

  – nawilżenie oraz poprawa elastyczności i sprężystości skóry.