Wizaż

Makijaż może zamaskować wszystkie niedoskonałości cery i wyróżnić to co czyni nas piękniejszą. Do wykonania makijażu stosuje się szereg różnych metod, które są odpowiednio dobrane do okazji, pory dnia oraz w zależności od wieku i upodobań zainteresowanej klientki. Pomożemy wydobyć atuty Twojej twarzy, podkreślić jej owal, uwydatnić kości policzkowe, uzyskać świeży, równomierny koloryt.

  1. p1
  2. p2
  • Makijaż dzienny

Głównym jego zadaniem jest zatuszowanie niedoskonałości skóry i podkreślenie indywidualnych walorów. Makijaż dziennypowinien być lekki (nie rzucający się zbytnio w oczy) oraz bardzo subtelny. Zazwyczaj jest on wykonywany w naturalnych i mocno stonowanych odcieniach. Warto zaakcentować delikatnie policzki kolorem różu, którego zadaniem jest stworzenie wizerunku kobiety wypoczętej oraz świeżej.

 

  •   Makijaż wieczorowy

Makijaż wieczorowy znacząco różni się od opisywanego wcześniej delikatnego, naturalnego makijażu dziennego. Tutaj mamy do czynienia z pełną ekspresją, intensywnymi kolorami, które mają przyciągnąć wzrok innych. Często stosuje się błyszczące, brokatowe kolory oraz oczy typu „smoky eye”. Dodatkowo w zależności od okoliczności wykonywania makijażu i indywidualnych upodobań każdej klientki – jesteśmy w stanie dodać nieco ekstrawagancji i szaleństwa. W ten sposób każda z Nas może zostać gwiazdą wieczoru.

 

  •  Makijaż ślubny

Makijaż ślubny jest specjalnym rodzajem upiększenia naszego wizerunku z okazji tak ważnejchwili jaką niewątpliwie jest ślub. Makijaż cechuje się tym, że wygląda dobrze podczas sesji fotograficznych, idealnie zachowując naturalne barwy zarówno w świetle dziennym, jak i sztucznym. Wyróżnia się również tym, że jest bardzo trwały, ponieważ musi wytrzymać przez cały dzień imprezy. Zazwyczaj dobierany jest do koloru sukni oraz innych dodatków, tak aby tworzył spójność z całym ubiorem.  Makijaż ślubny może być  delikatny, jak również nieco bardziej intensywny. Wszystko zależy od  Panny Młodej i jej preferencji. Dodatkowo można przykleić kilka sztucznych rzęs, aby spojrzenie było mocniej wyeksponowane.

 

  • Makijaż korekcyjny Pana Młodego

W takim makijażu niwelujemy np. zbyt błyszczące czoło lub łysinę, zakrywamy wszelkiego rodzaju niedoskonałości skóry w tym także cienie pod oczami.

 

  • Makijaż specjalny (sylwestrowy, karnawałowy)

Jest to makijaż odważny, odbiegający znacznie od makijażu dziennego, a nawet wieczorowego. Z przewagą elementów błyszczących i brokatowych, które możemy nakładać na całe ciało i włosy. Musi być dopełnieniem kreacji, dodatków i fryzury. Tu sztuczne rzęsy są wręcz konieczne (oferta jest bogata – od rzęs z cyrkoniami po te najbardziej fantazyjne z piórkami). Możemy również urozmaicić makijaż wzorem z cyrkonii lub brokatu, który będzie wychodził poza granice oczu i formował się na twarzy. Podobnie jak w makijażu wieczorowym barwy muszą być intensywne i dobrze prezentować się w sztucznym świetle. Makijaż specjalny jest wyrazisty i precyzyjny.

 

  • Makijaż studniówkowy

Jest to rodzaj makijażu wieczorowego, ale z nastawieniem na trendy dla osób młodych.