Oczyszczanie wodorowe

Na czym polega zabieg?

Oczyszczanie wodorowe skóry to wieloetapowy zabieg umożliwiający wykonanie kompleksowej pielęgnacji skóry – poczynając od jej dogłębnego oczyszczania, poprzez neutralizację wolnych rodników i złuszczanie martwego naskórka, aż po dotlenienie i odżywienie skóry oraz efekt rewitalizacji skóry. W tym celu konieczne jest wykonanie kilku zaawansowanych technologicznie procedur, takich jak: hydrabrazja, peeling, infuzja, ultradźwięki, fala radiowa oraz użycie głowicy chłodzącej, tzw. „zimny młotek”. Obecnie zabieg ten jest najmniej inwazyjną metodą oczyszczania skóry, który jest całkowicie bezpieczny i bezbolesny.

Dla kogo przeznaczone jest oczyszczanie wodorowe 6w1?

Zabieg oczyszczania wodorowego twarzy jest dedykowany każdemu rodzajowi cery, ze szczególnym wskazaniem cery zanieczyszczonej, z zaskórnikami i rozszerzonymi porami. Takie oczyszczanie twarzy idealnie sprawdzi się zarówno u mężczyzn, jak i kobiet – i to w każdym wieku. Tego typu zaawansowane zabiegi idealnie sprawdzą się w następujących sytuacjach:

szara i zmęczona skóranierównomierny koloryt skórytłusta ceratendencja do powstawania zmian trądzikowych i stanów zapalnychposzerzone pory i zaskórnikipierwsze oznaki starzenia się skórynarażenie skóry na zanieczyszczenia środowiskowe

Oczyszczanie wodorowe twarzy stanowi ponadto doskonały wstęp do bardziej zaawansowanych kuracji anti – aging. Synergistyczne wykorzystanie uzupełniających się technologii: hydrabrazji, peelingu, infuzji, ultradźwięków oraz bipolarnej fali radiowej umożliwia poprawę stanu skóry już po pierwszym zabiegu.

Jak wygląda zabieg oczyszczania wodorowego 6w1?

Oczyszczanie wodorowe składa się z 6 następujących po sobie etapów:

Etap I – Oczyszczanie wodorowe
Neutralizacji wolnych rodników podczas zabiegu hydrabrazji z aktywnym wodorem. Zabieg ten polega na wykorzystaniu głowicy do hydrabrazji, która umożliwia potraktowanie skóry strumieniem wody z aktywnym wodorem pod wysokim ciśnieniem. Wówczas wodór wprowadzany jest w głąb skóry i wiąże się z reaktywnymi formami tlenu, minimalizując ich niepożądany wpływ na procesy starzenia się skóry. W reakcji tej powstaje woda i czysty tlen, zabieg jest zatem całkowicie bezpieczny dla skóry.

Etap II – Eksfoliacja

Peeling kawitacyjny delikatnie usuwa martwe komórki naskórka za pomocą ultradźwięków. Ten etap zabiegu oczyszcza skórę oraz odżywia ją poprzez rozszerzenie naczyń krwionośnych i poprawę krążenia.

Etap III – Infuzja tlenowa

Po dokładnym oczyszczeniu skóry wykonujemy infuzję. Podczas zabiegu wprowadzamy substancje aktywne w głąb skóry. Dzięki temu odżywiamy ją oraz zabezpieczamy przed ponownym, nadmiernym powstawaniem wolnych rodników.

Etap IV – Wtłaczanie substancji aktywnych za pomocą głowicy ultradźwiękowej

Ultradźwięki zwiększają przepuszczalność błon komórkowych, rozszerzają naczynia krwionośne oraz polepszają metabolizm komórkowy.

Etap V – Lifting bipolarną falą radiową

Fale radiowe wywołują zjawisko diatermii w skórze. Poprzez przegrzanie włókien kolagenowych, co prowadzi do ich obkurczenia, uzyskujemy efekt zwiększonego napięcia skóry, poprawy jej elastyczności oraz owalu twarzy.

Etap VI – Masaż głowicą „zimny młotek”

Zakończeniem zabiegu jest chłodzący masaż zimną głowicą. Pozwala on ukoić skórę, obkurczyć naczynia krwionośne oraz zniwelować ewentualne zaczerwienienia.

Jakie są efekty?

Efekty zabiegu oczyszczania wodorowego skóry zauważalne są natychmiast. Dotleniona i odżywiona skóra zyskuje blask i zdrowy koloryt, jest dogłębnie nawilżona i zrewitalizowana. Zabieg umożliwia ponadto redukcję zaskórników, zwężenie poszerzonych porów skórnych, złagodzenie stanów zapalnych, a także normalizację wydzielania sebum.

Długofalowym efektem zabiegu oczyszczania wodorowego twarzy jest stymulowanie włókien kolagenowych i elastynowych, zwiększenie napięcia i elastyczności skóry, wzrost jej gęstości. Poza oczyszczaniem wodorowym twarzy, możliwe jest wykonanie zabiegu na szyję i dekolt, a także wodorowe oczyszczanie pleców.

Przeciwwskazania:

– choroby skóry: aktywna opryszczka, przerwanie ciągłości skóry

– choroby wewnętrzne: nowotwór, cukrzyca, aktywna infekcja, epilepsja inne zburzenia neurologiczne, alergia

– ciąża, karmienie piersią

– instrumenty medyczne i elektroniczne jak rozrusznik serca, implanty

– nadwrażliwość na prąd elektryczny

Facebook

Call Now Button