Wizaż

Makijaż może zamaskować wszystkie niedoskonałości cery i wyróżnić to co czyni nas piękniejszą. Do wykonania makijażu stosuje się szereg różnych metod, które są odpowiednio dobrane do okazji, pory dnia oraz w zależności od wieku i upodobań zainteresowanej klientki. Pomożemy wydobyć atuty Twojej twarzy, podkreślić jej owal, uwydatnić kości policzkowe, uzyskać świeży, równomierny koloryt.

Makijaż dzienny

Głównym jego zadaniem jest zatuszowanie niedoskonałości skóry i podkreślenie indywidualnych walorów. Makijaż dziennypowinien być lekki (nie rzucający się zbytnio w oczy) oraz bardzo subtelny. Zazwyczaj jest on wykonywany w naturalnych i mocno stonowanych odcieniach. Warto zaakcentować delikatnie policzki kolorem różu, którego zadaniem jest stworzenie wizerunku kobiety wypoczętej oraz świeżej.

 Makijaż wieczorowy

Makijaż wieczorowy znacząco różni się od opisywanego wcześniej delikatnego, naturalnego makijażu dziennego. Tutaj mamy do czynienia z pełną ekspresją, intensywnymi kolorami, które mają przyciągnąć wzrok innych. Często stosuje się błyszczące, brokatowe kolory oraz oczy typu „smoky eye”. Dodatkowo w zależności od okoliczności wykonywania makijażu i indywidualnych upodobań każdej klientki – jesteśmy w stanie dodać nieco ekstrawagancji i szaleństwa. W ten sposób każda z Nas może zostać gwiazdą wieczoru.

Makijaż ślubny

Makijaż ślubny jest specjalnym rodzajem upiększenia naszego wizerunku z okazji tak ważnejchwili jaką niewątpliwie jest ślub. Makijaż cechuje się tym, że wygląda dobrze podczas sesji fotograficznych, idealnie zachowując naturalne barwy zarówno w świetle dziennym, jak i sztucznym. Wyróżnia się również tym, że jest bardzo trwały, ponieważ musi wytrzymać przez cały dzień imprezy. Zazwyczaj dobierany jest do koloru sukni oraz innych dodatków, tak aby tworzył spójność z całym ubiorem.  Makijaż ślubny może być  delikatny, jak również nieco bardziej intensywny. Wszystko zależy od  Panny Młodej i jej preferencji. Dodatkowo można przykleić kilka sztucznych rzęs, aby spojrzenie było mocniej wyeksponowane.

Makijaż korekcyjny Pana Młodego

W takim makijażu niwelujemy np. zbyt błyszczące czoło lub łysinę, zakrywamy wszelkiego rodzaju niedoskonałości skóry w tym także cienie pod oczami.

Makijaż specjalny (sylwestrowy, karnawałowy)

Facebook

Call Now Button