Pielęgnacja dłoni

Manicure klasyczny

Klasyczny zabieg pielęgnujący dłonie i paznokcie, obejmujący odżywczą kąpiel, usuniecie skórek, opiłowanie paznokci oraz malowanie.

Manicure japoński

Metoda zalecana na paznokcie kruche, łamliwe i rozdwajające się. Zabieg wzmacnia naturalne paznokcie nadając im połysk różowej perły. Ten unikatowy manicure nadaje paznokciom blask oraz zasila je w witaminy, keratynę, pyłek pszczeli oraz krzemionkę z morza japońskiego. Nie jest wskazane malowanie paznokci przez 4-5 dni.

Manicure hybrydowy

Linię lakierów hybrydowych Mistero Milano tworzą lakiero-żele przeznaczone do zabiegów manicure hybrydowego. Lakiery hybrydowe Mistero Milano dzięki innowacyjnej formule pozwalają na wykonanie stylizacji, której trwałość jest niezmienna nawet do 3 tygodni.
Lakiery PERMANENTE UV Mistero Milano można stosować na każdy rodzaj naturalnej płytki paznokcia, bez obawy o trwałość zabiegu.
Zalety Manicure hybrydowego:
Manicure hybrydowy utrzymuje się na paznokciach około trzech tygodni.
Lakiery do manicure hybrydowego różnią się od „zwykłych lakierów” – są połączeniem właściwości akrylu, żelu i zwykłego lakieru.
Wystarczy cienka warstwa lakieru, aby uzyskać trwały i lśniący kolor. Lakier nie blaknie, nie kruszy się i nie odpryskuje.
Manicure hybrydowy idealnie nadaje się na urlopy, wyjazdy służbowe.
Manicure hybrydowy nie niszczy płytki paznokcia, tak jak robią to tipsy.

Manicure SPA

Manicure SPA to zabieg manicure poszerzony o pielęgnację skóry dłoni, mającą na celu jej głębokie nawilżenie oraz regenerację. W zauważalny sposób zmiękcza skórę oraz nadaje jej wyjątkową gładkość. Zabieg rozpoczyna się klasycznym manicure, następnie wykonywany jest peeling dłoni, który dokładnie oczyści dłonie z zrogowaciałego naskórka. Kolejnym etapem jest nałożenie na dłonie maski głęboko nawilżającej, następnie wykonujemy kąpiel parafinową. Zakończeniem zabiegu jest pomalowanie paznokci oraz wmasowanie kremu odżywczego.

Facebook

Call Now Button