Pielęgnacja stóp

Często zapominamy o stopach które wykonują tak ciężką pracę, a zdarza się że zaczynamy o nich myśleć dopiero wtedy gdy zabolą. Tymczasem stopy również wymagają odpowiedniej regularnej pielęgnacji by zachować estetyczny wygląd i zdrowie.

Stopy zatem zawsze powinny być zdrowe, zadbane i ładne – tak latem, gdy wkładamy klapki lub sandały, jak i zimą – kiedy chowamy je w ciepłych kozakach i botkach. Codzienna ich pielęgnacja to konieczność – dokładna higiena, masaże, moczenie w solach, usuwanie powierzchownych zrogowaceń czy wcieranie kremów.

To jednak tylko początek drogi do pięknych stóp na długie lata. W utrzymaniu ich dobrego stanu niezbędny jest – przynajmniej raz na jakiś czas – profesjonalny zabieg pedicure.

Pedicure klasyczny

Zabieg obejmujący ciepłą kąpiel w aromatycznej soli zmiękczającej, opracowanie płytki paznokciowej i skórek. Wygładzenie skóry za pomocą frezarki i tarki, peeling, malowanie jednokolorowe oraz pielęgnacyjny krem.

Pedicure SPA

Zabieg rozpoczyna się różaną kąpielą stóp , następnie usunięcie zrogowaceń na stopach za pomocą frezarki, wycięcie oraz opiłowanie skórek. Dodatkowo przemasowanie stóp na peelingu solnym. Nałożenie odżywczej i mocno nawilżającej maski oraz ciepła kąpiel parafinowa. Malowanie pełne lub french.

Pedicure hybrydowy

Pedicure hybrydowy Mistero Milano nie rożni się niczym od klasycznego pedicure. Jedyną różnicą jest sposób nakładania lakieru na paznokcie. Dzięki temu zabiegowi paznokcie u twoich stóp będą lśniły idealnie czystym kolorem przez długie tygodnie. Ważnym atutem pedicure hybrydowego jest brak konieczności suszenia lakieru. Po utwardzeniu lakieru w lampie UV możemy od razu włożyć buty. Koniec z odpryskami i zagnieceniami.

Kąpiel parafinowa stóp

Oddaj się chwili przyjemności oraz zatroszcz się o swoje stopy! Aromatyczny peeling stóp z przemasowaniem złuszczy i wygładzi naskórek. Następnie nałożenie mocno odżywczej maski i wykonanie ciepłej kąpieli parafinowej silnie wygładzi, zregeneruje i natłuszczy skórę stóp, a przy tym wspaniale odpręża!

Facebook

Call Now Button